Kaya Çilingiroğlu genç sevgilisiyle baş başa

Hülya Avşar ile 1997 yılında dünya evine giren Kaya Çilingiroğlu, 8 yıl süren evliliklerini 2005 yılında sonlandırmıştı.

Hatta Kaya Çilingiroğlu’nun Hülya Avşar’ı Feraye Tanyolaç aldatması hiç kuşkusuz magazin tarihinin en çok konuşulan olayları arasında ilk sıralarda yer aldı. Kaya Çilingiroğlu muhabirlerin Ferrari sorusunu Feraye diye anlayınca kendisini ele vermişti.

Yasak aşkın ifşasının ardından 2009 yılında Feraye Tanyolaç ile dünyaevine giren Kaya Çilingiroğlu 2014 yılında boşandı.

YENİ SEVGİLİSİYLE YAKALANDI
Uzunca süredir adını aşk dedikodularından uzak tutan Kaya Çilingiroğlu Onur Akay’ın haberine göre, gönlünü geçtiğimiz aylarda ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile kısa süreli aşk yaşayan, 22 yaşındaki sunucu ve oyuncu Nevide Çiçek’e kaptırdı.

Baş başa yemek yiyen Kaya Çilingiroğlu ve Nevide Çiçek’in, yeni bir aşka yelken açtıkları ve aşklarını kutladıkları öğrenildi.

KIZINDAN 4 YAŞ KÜÇÜK
Kaya Çilingiroğlu’nun kendisinden 38 yaş küçük olan yeni sevgilisinin, Hülya Avşar’dan olan 26 yaşındaki kızı Zehra Çilingiroğlu’ndan da 4 yaş küçük olması dikkat çekti.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir