‘Tuba Büyüküstün ile sevgili miydiniz?’ Murat Boz cevap verdi

Murat Boz, Selim Akar’ın YouTube’da yayınlanan programına konuk oldu. Uzun süredir yalnız olan şarkıcı, dijital platformdaki ‘Zeytin Ağacı’ dizisinde kamera karşısına geçtiği ve iddialı sahneler çektiği Tuba Büyüküstün’le ilgili yöneltilen ve magazin gündeminden düşmeyen “Sevgili miydiniz?” sorusunu yanıtladı.

“O SAHNEDE DESTEK ALDIM”

Yakışıklı popçu, “Tabii ki bu sahneler öyle kolay sahneler değil. Hatta orada yönetmenimiz Burcu ve Tuba’dan destek aldım. Benim için de kolay bir şey değildi. İkisinden çok destek gördüm. Gerçekten o sahnede öyle tek başınıza değilsiniz, etrafta bütün set ekibi var” dedi.

“TUBA İLE ASLA SEVGİLİSİ İLİŞKİMİZ OLMADI”

Demek ki iyi oynamışız, ben onu anlıyorum. Hiçbir zaman sevgili olmadık. Tuba’yla çok iyi iki arkadaşız, çok iyi dostuz hatta çok iyi sırdaşız. Tuba’yı çok severim. Bizim asla bir sevgili ilişkimiz olmadı.

“ADI KONMAMIŞ TUHAF BİR ENERJİ”

Murat Boz, “Tuba çok sevdiğim bir arkadaşım. Çok nadir yakalanan bir arkadaşlık ve dostluk yakalandı o ekipte. İsimler sadece dizi için bir araya gelen isimler değil, özel hayatlarımızda birbirimizle buluşuyoruz. Arkadaşlarımızla bir araya geliyoruz. Adı konmamış tuhaf böyle bir enerji oluşu daha ilk dakika bir araya geldiğimizde o işe yansıdı diye düşünüyorum. Herkes birbirine çok destek oldu” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir